Main Menu

KBK LOGOKickboxing klub Murska Sobota je bil ustanovljen leta 2012. Ustanovili smo ga predvsem iz razloga, ker želimo našim članom ponuditi največ pa naj bo to tekmovalno ali zgolj rekreativno. Ker smo mlad in motiviran tim trenerjev, imamo treninge razporejene v več skupin tako, da se za vsakega posameznika (od 6-99 let) najde primerna skupina za trening. Med našimi člani imamo tudi že odlične tekmovalce, kateri uspešno nastopajo na mednarodnih tekmovanjih in državnih prvenstvih. Vse to pa je odraz lastnega dela in sodelovanja z drugimi klubi, kjer se nabirajo izkušnje in sklepajo nova prijateljstva. Da smo prepoznavni v domačem in širšem okolju nam kaže, da smo na pravi poti.

Vsak je dobrodošel v našem klubu, mi pa se bomo potrudili da bo s treninga odhajal zadovoljen.

Sedeš kluba:

KICKBOXING KLUB MURSKA SOBOTA